FabulousGirls - Klub pro módní maniačky!
HLAVNÍ ČLÁNEK - Gyaru styl!! ♥

Ty, On a Jeho kamarádi

24. října 2009 v 16:04 | FabulousGirls |  !SOS!
I když vtipkují na váš účet a vypadají divně, berte kumpány drahého vážně.


1. hrozba: Dává jim přednost

Jestli se neustále musíte o milého přetahovat s bandou ufonů, vytáhněte do boje. V první řadě zkuste do jeho party zapadnout. Navrhněte, aby k vám pozval své pivní brachy i s jejich přítelkyněmi na grilování. Když vytrhnete milovaného z čistě pánské společnosti, zjistí, že se cítí nejlíp, když má nablízku nejen mužnou tlupu, ale i vás. Pokud v přítomnosti jeho hulákajících druhů trpíte, stanovte pravidla. Chtějte, aby se dva večery v týdnu věnoval jenom vám a partu odstavil do čekárny. Na svém přání důsledně trvejte!

Jestliže chce mužský s kamarády vyrazit na týdenní dovolenou a zbytek volných dní strávit ve vaší společnosti, spolkněte protesty a včas se ho zeptejte: "Plánuješ letos dovolenou s partou z basketbalu? Upozorni mě předem, abych si na tu dobu taky něco domluvila." Vy si užijete lenošení na pláži s nejlepší kamarádkou, zatímco váš drahý se spokojeně nadýchá výfukových plynů na automobilových závodech nebo si zocelí svaly při horských túrách. Spokojeností zavrníte oba.

2. hrozba: Lezou vám na nervy

Je inteligentní a milý - dokud neodejde pařit se svými kamarády. Po čtyřech hodinách v jejich společnosti se váš okouzlující mužský promění v obhroublého orangutana. Možná se z tahů s přáteli vrací tak opilý, že se ani na pátý pokus nestrefí do dveří. Nebo od svých blízkých čerpá názory, které vám nejsou ani trochu po chuti - například povýšený postoj k ženám.

Nepodceňujte načasování. Když se váš spolunocležník připotácí domů ve dvě hodiny ráno v alkoholovém oparu a vy na něho zaútočíte hned mezi dveřmi, ničeho nedosáhnete. Chlapík vás bude buď přehlížet, nebo se rozčílí a vy pak můžete ve vzteku plácnout větu, kterou ani nemyslíte úplně vážně a později jí budete litovat. Promluvte až druhý den u snídaně.

3. hrozba: Adoptovala jste je

Jsou vám přátelé vyvoleného sympatičtí? Radujte se z dobrého znamení: nejspíš se k sobě s milovaným opravdu skvěle hodíte. Pokud jste ale do bandy svého drahého okamžitě zapadla jako klíč do zámku a nehnete se od ní na krok, nemáte ani zdaleka tak velké štěstí, jak si možná myslíte. V lásce si totiž zaděláváte na ponorkovou nemoc. Mejdany, výlety a dovolené s partou společných kamarádů vám vztah opepří, oba byste si ale měli nechat i ryze "soukromé" přátele, s nimiž občas něco podnikáte sami.

Schválně se zamyslete, kdy jste naposled vyrazila k vodě, na víno nebo na koncert bez svého zbožňovatele. Už ani nevíte, protože máte všechny přátele společné a na veškeré akce chodíte ve dvou? V tom případě šlápněte na brzdu a trochu milému povolte otěže. Spousta žen se snaží proniknout do bandy svého drahého hlavně proto, aby měly partnera pod kontrolou. Jenže když se od sebe nikdy neodlepíte, v lepším případě se z vás postupně stanou spíš kamarádi než milenci, v horším si začnete lézt na nervy.

Jestli se s jeho přáteli skvěle bavíte, klidně s nimi dál vyrážejte, kam se vám zlíbí. Nejméně jednou za měsíc ale pošlete chlapíka za zábavou samotného a nachystejte si vlastní program. Až se sejdete doma, vysypete na sebe zážitky a nažhaveně si padnete do náručí.

Když vás balí jeho kamarád

Co se žhavými pohledy, jimiž vás propaluje věrný druh vašeho lovce?

Flirtování je sice zábava, ale s tímhle mužem si sálající pohledy a výbušné úsměvy odpusťte. Kdyby vás drahý přistihl, zaplakal by nad dvojí zradou. Nevinné svádění si užijte s někým, koho milý nezná.

Jestli se vám jeho nerozlučný brach líbí, řítíte se do potíží. Pokud nechcete současný vztah ohrozit, přestaňte se s nebezpečným kamarádem vídat. Za žádnou cenu svému dravci nepřiznávejte, co se ve vás odehrává. Nepomohla byste si a chlapské přátelství zbytečně poslala na jatka.

Pokud vás parťák drahocenného neúnavně balí, i když jste mu dala najevo, že o něho nestojíte, můžete se milému svěřit. Tenhle takzvaný kámoš za moc nestojí a váš tygr by možná měl vědět, že se mu na prsou svíjí podrazák. Zdůrazněte, že o vlezlého nápadníka nestojíte. Když vybalíte pravdu, milý zakročí a vy budete mít od svůdce pokoj.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama