FabulousGirls - Klub pro módní maniačky!
HLAVNÍ ČLÁNEK - Gyaru styl!! ♥

První noc spolu

24. října 2009 v 16:13 | FabulousGirls |  !SOS!
Pomilovali jste se, romanticky pomazlili a teď vás zjevně čeká velká zkouška. První noc u něj. Jste nervózní?


Pravda je, že toho můžete spoustu zkazit. Nejde o žádné prá­zdné strašení Uvědomte si, že jste se ocitla na jeho výsostném území. Kdo ví, jak dlouho tam žádná žena nebyla. Přesněji - žádná žena na celou noc. Až do RÁNA.

Není tajemstvím, že například zpěvák Karel Gott ve svých nejlepších letech, kdy mu krásky padaly do náruče jako kuželky, vyprovázel dívky v noci s po­klonami domů a vstával sám. Teprve v pozdějším věku mohl nazpívat hit Když muž se ženou snídá.

Muži, a zejména ti, kteří by se dali označit jako 'osamělí lovci', považují přítomnost ženy na svém teritoriu za znepokojující fakt. Jestliže se situace vyvinula ke společné noci, počínejte si navýsost opatrně.

Nenápadná příprava

Je dobré se připravit předem, jestliže se začne rýsovat možnost, že by k noci ve dvou u něj doma mohlo skutečně dojít. Ale pozor! Tato vaše příprava musí zůstat naprosto tajná, dotyčný se o ní nesmí dozvědět. Uložte si do kabelky kartáček na zuby.

Až ho budete muset vytáhnout v jeho koupelně, prohoďte něco ve smyslu: "Ještěže jsem zvyklá už od matury nosit si kartáček pořád s sebou. Půjčíš mi trochu pasty?" A ať vás ani nenapadne šoupnout ho do kelímku vedle toho jeho!

Znamenalo by to signál 'vlastně se k tobě stěhuju', který by v muži pravděpodobně vyvolal paniku. Dobré je mít u sebe i odličovací ubrousky, krém (pozor - popadněte ten s nápisem 'denní'), lesk na rty a řasenku, které vám pomohou při ranní exhumaci a žádného chlapa nepřekvapí.

Co budeme ráno snídat?

Jazyk za zuby, tuhle větu vůbec nevypouštějte z pusy, ani kdyby to s přespáním u něj vypadalo už opravdu nadějně. Je docela možné, že vám k snídani nabídne čaj ohřívaný v mikrovlnce a sáček chipsů. To vydržíte. Hlavně nekupujte ve večer­ce nic pro 'strýčka příhodu' a nedělejte hospodyňku v jeho vlastní kuchyni.

To, že umíte vykouzlit senzační omeletu z jediného zapomenutého vajíčka a hrs­tičky mouky, ocení až mnohem později. Nakonec... Přece můžete společně romanticky posnídat v nejbližší francouzské creperii. Nebo vás překvapí a dojde pro čerstvé rohlíky.

Pozor na atmosféru

Je to zrádnější, než si myslíte. Už jste se několikrát pomilovali, promazlili pár hodin, mírně se opili dobrým vínem a teď ležíte v tichém souznění. Stále zůstaňte ve střehu a nepodléhejte dojmu, že teď mu můžete svěřit svá tajemství.

Třeba tohle: "Víš... Já ve skutečnosti už pěkně dlouho hledám toho správného tátu pro své budoucí děti." Nechte mluvit jeho, získáte tím ve vztahu významné plus. Muži mají tendenci zamilovat se do žen, které je poslouchají a kterým se mohou vypovídat. Nepropásněte příležitost něco se o něm dozvědět.

Rozhlédněte se

Stejně výmluvně jako jeho řeč k vám promlouvá i jeho obydlí. Snažte se nenápadným rozhlížením vypozorovat z předmětů v bytě, jaké jsou koníčky vaší nové známosti. Sbírka CD, DVD nebo třeba pět eletrických kytar vám hodně napoví a poskytne náměty ke konverzaci.

Za všech okolností se první večer chovejte jako návštěva, i kdyby zazněla věta: "Buď tady jako doma." Nechte se pohostit (rozhodně se nevydávej­te do ledničky na vlastní pěst), nechte se obsloužit (maximálně se zeptejte, jestli by se mu nelíbila pomocnice), o všechno si řekněte (nehledejte ručníky ani tam, kde úplně určitě jsou).

A v čem budu spát?

Třeba usnete nazí po dalším kole něžností jeden druhému v náručí a najed­nou bude ráno. Jenže třeba ne... Kartáček vám sice prošel, ale nic jako noční košili z kabelky prostě vytáhnout nemůžete. Scény z romantických filmů, kdy se dívka nastěhuje do jeho trička nebo košile, jsou sice působivé, ale v praxi trochu ošemetné.

Nemůžete je jen tak popadnout. A navíc... Tričko, které měl celý den na sobě, není zrovna lákavá trofej. Vypozorujte, jakou má náladu, a podle toho se zařiďte. S některými muži můžete zažertovat i na téma - nezůstalo ti tu něco po kráskách, které jsi uhranul přede mnou? Pravděpodobně se dovtípí a řekne něco ve smyslu: "To sice ne, ale mohl bych ti půjčit něco svýho."

A jak budeme spát?

O tom si možná budete muset rovněž promluvit. Vy se můžete chtít tulit natěsno, on v objetí nikdy neusne. Nebo obráceně. Vemte debatu s humorem a domluvte se na kompromisu. Netlačte na pilu. Mnoho mužů považuje například držení za ruku před spaním za velmi zavazující záležitost a potřebují se k ní teprve dopracovat.

Je docela pravděpodobné, že váš partner usne dřív. Už jen proto, že po orgasmech se do těla mužů vyplavují uspávací hormony. Využijte příležitosti a tiše si ho prohlédněte zkoumavým pohledem, který byste si přes den nemohla dovolit.

Dobré ráno

Stejně intimní jako usínání je první společné ráno. Nebuďte příliš náročná, nepodléhejte vlastním romantickým představám. Možná poprvé poznáte, jaká je láska vašeho života po probuzení nesnesitelný nekomunikativní morous.

Co opravdu nedělejte!

  • Nekritizujte nepořádek - ani v koupelně, ani nikde jinde.

  • Nesbírejte po něm oblečení, i kdyby je házel kolem sebe.

  • Vy neházejte kolem sebe nic - co z vás strhal ve víru vášně, to příležitostně posbírejte později.

  • Nezalévejte mu kytky, i kdyby vás pohled na ně týral.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama